Friday, July 19, 2024
spot_img

Taravari në iftar të pëbashkët me komunitetin boshnjak

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët dhe kandidati për president nga koalicioni VLEN, Arben Taravari bashkë me liderët tjerë nga koalicioni VLEN, sot ishin në iftar të përbashkët me pjesëtarë të komunitetit boshnjak në Shkup.
Iftari i përbashkët me komunitetin boshnjak është një simbolikë, por jep një mesazh të mirë në ndërtimin dhe thellimin e marrëdhënieve ndëretnike në shtet.
Kandidati ynë për president nga koalicioni VLEN, Arben Taravari përveçse i shqiptarëve, është president i të gjithëve.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT