Sunday, July 14, 2024
spot_img

Taravari në iftar të përbashkët me fëmijët me nevoja të veçanta

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët dhe kandidati për president nga koalicioni VLEN, Arben Taravari sot ishte në iftar të pëbarshkët me fëmijët me nevoja të veçanta, prindërit e tyre, kujdestarët si dhe me punonjësit që kujdesen dhe merren me ta.

Iftari vjen me rastin e shënimit të 21 Marsit — Ditës Ndëkombëtare të Personave me Sindromën Daun.

“Ky iftar është i veçantë kur je në shoqërimin e atyre që na japin energji dhe mirësi pa fund”, shkruan Taravari.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT