Saturday, April 20, 2024
spot_img

Taravari në syfyr me zjarrfikësit

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët dhe kandidati për president nga koalicioni VLEN, Arben Taravari mbrëmë shtori syfyr me zjarrfikësit të cilët, siç shprehet Taravari, janë gjithmonë në krye të detyrës

“Një syfyr shumë miqësor me ata që janë gjithmonë në krye të detyrës dhe kujdesen për sigurinë tonë. Agjërim të lehtë e të pranuar”, shprehet Taravari.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT