Tuesday, June 18, 2024
spot_img

Taravari para simaptizantëve të ASH-së: Ndryshimi filloi (FOTO)

Përkrahje masive ndaj Taravarit, sonte (FOTO)

Pas turbulencave të shumta që këtë muaj pasuan me takimet e shpeshta të kryetarit të Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari me krerët e LEN-it dhe Kryeministrin Kurti ku qëndrimin përfundimtarë e tha se do të shkoj me opozitën pasuan edhe përplasjet e para ndërmjet Selës dhe Taravarit.

Taravari u shprehë ditë më parë se ndryshimi do të ndodhë dhe BDI do të shkoj në opozitë ndërkohë Sela dhe përkrahësit e tij ishin kundër këtij vendimi/KOHANEWS

Sot u gjet një gëzhojë para shtëpisë së kryetarit të ASH-së Taravari gjë që u bë shkak që sonte të tubohen mijëra qytetarë të Gostivarit duke i dhënë mbështetje Taravarit i cili para tyre edhe njëherë përsëriti:

NDRYSHIMI FILLOI!

 

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT