Sunday, July 14, 2024
spot_img

Taravari përkujton Epopenë e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës

Më poshtë e keni përkujtimin e 26 vjetorit të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës të kryetarit të Aleancës për Shqiptarët dhe kandidatit presidencial në Maqedoninë e Veriut, Arben Taravari.

“Prekazit me kalimin e viteve veçse i shtohet Madhështia dhe kjo ndodh se Jasharët me Flijimin e Tyre janë bërë Përjetësisht Simbol I këtij vendi!
Kosova Sot Frymon Liri falë Heronjve të Saj!
I Nderuar Qoftë Kujtimi i Tyre!
Nder dhe Lavdi!”.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT