Saturday, May 18, 2024
spot_img

Taravari: Si President, do të të mbroj demokracinë konsensuale, lirinë e shprehjes dhe shtetin e së drejtës

Kandidati për president nga radhët e VLEN Arben Taravari, në programin e tij thekson qartazi se do të angazhohet për Maqedoninë e Veriut të ketë sistem të demokracisë konsensuale, ku do të theksohet qartazi liria e shprehjes dhe shteti i së drejtës.

“Maqedonia e Veriut demokraci konsensuale – Si President i Republikës, premtoj se do të të mbroj demokracinë konsensuale, lirinë e shprehjes dhe shtetin e së drejtës në të gjitha situatat.” – marrë nga programi politik i kandidatit për President Arben Taravari www.arbentaravari.mk.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT