Sunday, July 14, 2024
spot_img

Taravari sulmon Selën: Njerëzit tradhtohen vetëm nga ata që i kanë besuar…

Pas nënshkrimit të marrëveshjes midis Kryetarit të BDI-së, Ahmeti dhe atij të Ziadin Selës, në Gostivarë për “Frontin Evropian”, i menjëhershëm ka qen reagimi I kryetarit të ASH-së, Taravari, I cili në facebook ka shkruar:

Njerëzit tradhëtohen vetëm nga ata që i kanë besuar…

Ndërkohë këto ditë, Taravari vazhdimisht e ka thumbuar Selën nëpërmjet rrjeteve sociale:

Sonte Ziadini vjen në Gostivar… vjen me ftesë të BDI-së të tregojë publikisht bashkimin me këtë parti.
Unë shkoj sonte bash në Strugë me festu Bashkimin Tim me Popullin
Mirëdita të gjithëve e sidomos bashkëveprimtarëve të mi të Aleancës!
Të gjithë ju, kudo që jeni, që jemi të lidhur me ideal dhe me kauzë disavjeçare, ju bëj Thirrje të afroheni tek VLEN!
Mos rrini si patericë e askujt!
Ju presim!
Sinqerisht,
Arbeni

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT