Friday, June 14, 2024
spot_img

Tërmeti në afërsi të Elbasanit është ndjerë në rajonin e Ohrit dhe Kërçovës

Mëngjesin e sotëm në orën 06:32 banorët e rajonit të Ohrit dhe Kërçovës kanë ndjerë një tërmet të dobët. Observatori Sizmologjik në Shkup bën të ditur se tërmeti ka qenë në Shqipëri, me magnitudë 3.6 të shkallës Rihter.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT