Tuesday, June 18, 2024
spot_img

Varroset Ismail Balazhi-komandant Barcelona

Sot ne varezat e fshatit Bicince Kërçovë ju dha lamtumira e fundit ISMAIL BALLAZHIT KOMANDANT BARCELONA ,bashkeluftetarit te brigades 116,, TAHIR SINANI ‘USHTRIA ÇLIRIMTARE KOMBETARE !
Te pranishem bashkeluftetar te BRIGADAVE te UCK ,veprimtar te LPK se dhe vendas !
Qofte i perjetshem kujtimi !
LAVDI JETES DHE VEPRES ??

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT