Saturday, April 20, 2024
spot_img

Vazhdojnë aktivitet e Myftinisë së Tetovës me në krye myftiun e saj, Selver Xhemaili

Në muajin e shenjtë të ramazanit donator të ndryshëm zgjerojnë aktivitetin e tyre duke dhuruar ushqim për skamnorët.

Kumtesa e Myftinisë së Tetovës

AKSION HUMANITAR
Sot (18.03.2024) në Myftininë e Tetovës u realizua një aksion humanitar i OH “Hilal” të BFI-së. Mbi 250 pako me artikuj të ndryshëm ushqimor u shpëndanë në mënyrë të organizuar, donacion, i Drejtorisë së Përgjithshme të Vakëfeve të Republikës së Turqisë.
Muftiu i Myftinisë së Tetovës Dr. Hfz. Selver Xhemaili , shprehë mirënjohje dhe falemderim për donatorët, organizatorët dhe realizuesit e këtij projekti.
Zoti i Madhëruar i shpërbleftë bëmirësit dhe kontribuesit me të mirat e Tij të pakufishme.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT