Wednesday, May 29, 2024
spot_img

Vetura bie në humnerë në një fshat të Tetovës, një person i vdekur

Informacionet e para siç i raporton korespodenti ynë nga Tetova thuhet se një veturë ka dal nga rruga dhe ka përfunduar 500 metra në mal përreth Tetovës ndërsa në vendin e ngjarjes ka vdekur një person.

Në vendngjarje janë ekipet e shpëtimit dhe po tentojnë që të nxjerin personat dhe veturën nga humnera ndërsa në një bisedë telefonike ekskluzivisht për Klan ata kanë deklaruar se përshkak terenit të vështirë akoma nuk e kanë përmbyllur aksionin.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT