Saturday, June 15, 2024
spot_img

[VIDEO] Bebe Rexha u sulmua sërish gjatë një performance, nxori 10 persona nga koncerti

Incidenti ndodhi në ekspozitën Summer Fun Days në Green Bay. Duke qenë se një situatë e ngjashme i ndodhi edhe vitin e kaluar në një performancë në Nju Jork, këngëtarja iu drejtua një prej sulmuesve dhe fansat i dhanë mbështetje.

“Dil jashtë ose nëse do të më godasësh me grusht në fytyrë, unë ngrita një padi kundër një njeriu tjetër, do të doja të bëhesha më i pasur, kështu që vazhdo zemër.” Mirëpo, nuk po bëj thirrje për këtë, ju lutem, ishte shaka”, thotë Rexha.

Nga rruga, vitin e kaluar këngëtarja 34-vjeçare paraqiti një kallëzim për sulm pasi u godit në një performancë në Nju Jork. Me atë rast, Bebe ra në dysheme dhe një ekip mjekësh doli në skenë për ta ndihmuar. Nëna e saj më vonë njoftoi se këngëtarja kishte marrë tre qepje pas goditjes.

 

Kujtojmë se ky incident shkaktoi një “trend” të ri, ku fansat e interpretuesve të ndryshëm vendosën t’i gjuanin objekte, ku ndër muzikantët ishin Harry Styles, Adam Lambert, Nicki Minaj, Ava Max dhe Olivia Rodrigo.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT