Saturday, June 15, 2024
spot_img

(VIDEO) Filipçe: LSDM do të mbijetojë dhe do të jetë sërish partia fituese

Venko Filipçe – deputeti aktual dhe ish-ministri i Shëndetësisë sot ka dorëzuar kandidaturën e tij për kryetar të LSDM-së.

Ai theksoi se në garë po hyn i vetëm, dhe ekipi do të krijohet pas zgjedhjes së presidentit, nëse e merr besimin.

Ai theksoi se anëtarësimi do t’i shohë rezultatet shumë herët.

– Këto rezultate zgjedhore e gjunjëzuan partinë në një farë mënyre. Dikush shtron pyetjen se a do të mbijetojë LSDM-ja, dhe unë besoj fuqishëm se jo vetëm që LSDM do të mbijetojë, por do të jetë sërish parti fituese – tha Filipçe.

Ai pret mbështetje të madhe nga anëtarësia, ndërsa tregoi se në programin që paraqet së bashku me kandidaturën janë të shkruara postulatet bazë, sipas të cilave do të punojë me përkushtim, profesionalizëm dhe me gjithë energjinë dhe dijen e tij.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT