Saturday, June 15, 2024
spot_img

[VIDEO] Influencuesja eci në rrugë, kështu që të gjithë u kthyen për ta parë: “Këmbët më të bukura në botë”

Influencuesja britanike Laura Blair njihet për bukurinë e saj të pabesueshme dhe vëmendjen tërheqin këmbët e saj të cilat shumë i kanë quajtur më të bukurat në botë.

Në një nga videot e fundit, Laura ecën në rrugë duke treguar veshjet e saj të modës dhe padyshim që vëmendja e kalimtarëve është përqendruar tek ajo. Videoja është pëlqyer nga më shumë se gjysmë milioni njerëz.

 

“Këmbët më të bukura në botë”, “Këto këmbë nuk kanë fund”, “Duhet t’i mësoni si të ecin në pistë” dhe “Nuk ka asgjë të zakonshme tek ju”, janë vetëm disa nga komentet. Në përshkrimin e njërës prej videove, ajo bën shaka: “Do të siguroj këmbët”.

 

 

Meqë ra fjala, Laura ka bashkëpunuar me shtëpi të famshme të dizajnit, si Dior dhe Marc Jacobs, dhe kanali i saj në YouTube, ku ndan këshilla për modën dhe bukurinë, ka më shumë se 10 milionë shikime.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT