Monday, June 24, 2024
spot_img

Visar Ganiu në Maltë realizon takim me ministrin për punë të jashtme Ian Borg

?Gjatë qëndrimit tim në Malta kisha rastin të realizoj një takim miqësor me ministrin e Punëve të Jashtme dhe Çështjeve Evropiane të Maltës Dr.Ian Borg. Ky takim vije në momente kur Malta ka marrë kryesimin me OSBE.

Ndërkohë që Borg njihet si një lider që ka dhënë kontribut të dukshëm në zhvillimin sektorit të transportit në Malta gjatë periudhës sa ishte ministër i Transportit, Infrastrukturës dhe Projekteve Kapitale.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT