Monday, May 20, 2024
spot_img

VLEN hap shtabin edhe në Dibër

Opozita shqiptare edhe sonte ka vazhduar me hapjen e shtabeve për zgjedhjet e 24 prillit, ato presidenciale dhe të 8 majit, ato parlamentare.

Krerët e VLEN-it, u shprehën të bindshëm në fitoren e dyfishtë në këto zgjedhje, ndërsa thanë se këtë bindje të tyre e mbështesin në masivitetin që po shohin tek qytetarët në hapje të shtabeve të tyre.

Sipas tyre, tani më është koha e fundit që shqiptarët pas 23 viteve, ta përjetojnë ndryshimin.

Rotacioni politik tek shqiptarët, sipas tyre, është një nevojë imediate dhe e patjetërsueshme.

Fillimit, thonë ata, goditja e parë, BDI-së do t’i jepet më 24 prill dhe më pas me 8 maj.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT