Friday, July 19, 2024
spot_img

VLEN hapi shtabet zgjedhore në Krushevë dhe Dollnen

VLEN hapi shtabet zgjedhore në Krushevë dhe Dollnen

Karvani i fitores vizitoi sot zonën V, me hapjen e shtabeve në komunën e Krushevës dhe të Dollnenit.

Të pranishëm ishin shumica e liderëve të VLEN-it, funksionarë të lartë të katër partive, aktivistë dhe simpatizantë të shumtë të koalicionit.

Shqiptarët janë të vendosur për ndryshim dhe po radhiten unanimisht pas koalicionit fitues, koalicionit VLEN.

Krusheva VLEN! Dollneni VLEN!

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT