Saturday, May 18, 2024
spot_img

VLEN hapi Shtabin Komunal në Sopishtë

Koalicioni VLEN me mbështetje masovike hapi shtabin e Komunës së Sopishtes, në fshatin Sfeta Petkë.

Gjithkund ka ecim, e shohim se ia VLEN dhe se kjo frymë nuk mund të ketë fund tjetër, pos fitores.

Drejt fitores me hapa të sigurt!
Për Taravarin president!
Për koalicionin VLEN në fitore!

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT