Wednesday, April 17, 2024
spot_img

VLEN-i hap shtabin zgjedhor në Likovë

Opozita shqiptare ka vazhduar me hapjen e shtabeve në mbarë territorin e Maqedonisë së Veriut.

Sonte, drejtuesit e VLEN-it, kanë qëndruar në Likovë, ku është bërë hapja e shtabit zgjedhor për zgjedhjet e 24 prillit dhe 8 majit.

Nga opozita shqiptare, pohojnë se fryma e fitores dhe ndryshimit ka prekur çdo cep të vendit tonë,  dhe se ndryshimi është i pashmangshëm.

Ata janë të bindur, fillimisht në fitoren e Arben Taravarit, dhe më pas në atë të koalicionit në zgjedhjet parlamentare.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT