Saturday, May 18, 2024
spot_img

Voska mund Bregallnicën

FT | Voska
Bregalnica 4:0
Marrim fitore bindëse ndaj Bregallnicës me rezultat 4:0 në duelin e vlefshëm për xhiron e 29-të në Ligën e Parë të futbollit në Maqedonisë së Veriut.
Golat për triumfin e skuadrës tonë i realizuan Alen Jasharoski që gjeti rrjetën dy herë dhe nga njëherë shënuan Boban Georgiev dhe Aleksa Marusic.
Ndeshjen e radhës në kampionat e luajmë ndaj Makedonija Gjorçe Petrovit në kryeqytet.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT