Saturday, April 20, 2024
spot_img

Xhelal Emrullai jep donacione për “Mail Sharr” (VIDEO)

Xhelal Emrullai i cili jeton dhe vepron në Hollandë me preardhje nga Nerashti i komunës së Tearcës ka dhënë donacione për parkuna nacional të “Malit Sharr” të Tetovës. 
 Këto donacione i ka pranuar drejtori i parkut Nacional kombëtar, Ibrahin Dehari duke falnderuar Xhelal Emrullain për këto donacione.
Në memorandumin e bashkëpunimit për donacione, kompania hollandeze do të dhurojë një shumë të madhe parash për Parkun Nacional Kombëtar.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT