Friday, June 14, 2024
spot_img

Zbritje të mëdha dhe reale në Greqi – nisin shitjet dimërore

Qindra mijëra  pritet të dynden në Greqinë fqinje gjatë shitjes së madhe tradicionale dimërore që fillon nesër dhe do të zgjasë deri në fund të muajit të ardhshëm.

Në Greqinë fqinje, shumë e kanë bindur veten se zbritjet janë reale, ndaj zbritjet në artikujt e bardhë, teknologjinë, veshjet, mobiljet e të tjera arrijnë deri në 70 për qind.

Për shkak të interesit të madh, tregtarët do të kenë të drejtë të punojnë të dielave, pra në datat 14 dhe 21 janar, por me orar të reduktuar nga ora 11:00 deri në orën 18:00.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT