Tuesday, May 21, 2024
spot_img

Ziadin Sela u shpreh se Manastiri është amanet i rilindasve që trasuan rrugën që sot ne e ndjekim

Jo rastësisht kjo prezencë sonte këtu është shpesëdhënëse për shkak se të gjithë e kuptojnë mesazhin. Këtë garë do ta kurorëzojmë me fitore më 24 prill dhe më pa do të kërkojmë mbështejen tuaj edhe më tej. Manastirin unë nuk e largoj nga fjalimet e mia sepse këtu është amaneti i rilindasve tanë që trasuan rrugën që duhet të ndjekim sot dhe këtë po bën Fronti Europian, theksoi Sela.

 

Bujar Osmani vlerësoi se e nderon mbështetja e Manastirit në këtë mision fisnik.

 

Manastiri është krenaria jonë dhe simboli i rezistencës së ruajtjes së vlerave tona. Veçanërisht do më nderonte mbështetja e juaj në misionin e presidentit të parë shqiptar. Jam këtu që të kërkoj mbështetjen tuaj për misionin më fisnik që Fronti Europian e ka vendosur mbi supet e mia për të qenë bajraktar, nënvizoi Osmani.

TE NDRYSHME

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
- Advertisement -spot_img

TE FUNDIT