Vota shqiptare në Maqedoninë e Veriut

Blerand Rexhepi

Garë e fortë zgjedhore do të jetë kurdoherë kur mbahen zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut! Gjithnjë e më shumë do të shkojë duke u rritur e duke u vetedijësuar votuesi i popullit shqiptarë, i cili duke qene i pushtuar e i nëpërkëmbur, kurrë nuk pati mundësi, rast e fat, të […]

Ali Ahmeti faleminderon mjekët dhe policët (Video)

Blerand Rexhepi

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti në faqen e tij zyrtare në Facebook ka postuar një video faleminderuese për të gjitha shërbimet publike, si mjekët, policët dhe gjithë të tjerët të cilët po përballen në vijë të parë me pandeminë CoVid-19. Në emër të të gjithë ne, shpreh […]

Subscribe US Now