Home / Kronika e Zezë

Kronika e Zezë

Tetovë, gruaja ankohet në polici, burri me rrah çdo ditë. Policia arreston burrin

Tridhjetë e katër vjeçarja, banore e një fshati nga rrethina e Tetovës, dje ka denoncuar dhunë familjare, të cilën disa herë me radhë e ka kryer bashkëshorti i saj 34-vjeçarë, me të cilin nuk janë të kurorëzuar, ku i ka ...

Read More »

Dy gra shqiptare helmojnë veten me medikamente

Dy gra kanë vendosur ti japin fund jetës së tyre, duke konsumuar sasi të mëdha medikamentesh. Loading... Ngjarjet e veçuara nga njëra-tjetra, kanë ndodhur në qarkun e Lezhës. Sipas burimeve të Policisë Vendore, mësohet se fatmirësisht, pas ndihmë së parë ...

Read More »

Humb jetën një 19 vjeçare nga Gostivari në Itali (FOTO)

Një vajzë e moshës 19 vjeçare ka humbur jetën gjatë një aksidenti trafiku dje rreth orës 18 në Itali. Në përplasjen fatale janë përfshirë dy automjete një Fiat Multipla drejtuar nga një 53 vjeçar nga Guastalla dhe një Fiat Bravo ...

Read More »

Shpërthim i fortë në një fermë në Bogovinë, policia heton rastin

Mbrëmë rreth orës 22.00, në Sektorin për punë të brendshme Tetovë, është denoncuar, shkaktim i rrezikut të përgjithshëm, në një fermë në fshatin Bogovinë të Tetovës, pronë e 45-vjeçarit A.A. nga i njëjti fshat. Loading... Dy shtetas të Shqipërisë, të ...

Read More »

Digjen dy automjete në Vlorë

Dy automjete janë djegur në Vlorë. Rreth orës 03:00 të mëngjesit, në afërsi të rrugës trans-ballkanike në Vlorë, janë djegur dy automjete që kanë qenë të parkuara. Loading... Sipas policisë, zjarri i është vendosur automjetit BMW dhe nga flakët e ...

Read More »

Tetovë, dy persona rrahin punojnësin në bastore

Dje rreth orës 18 e 30 minuta, 34-vjeçari Xh.Z. nga Tetova, i punësuar në një bastore sportive, me lokacion në udhëkryqin në mesë të rrugëve ,,J.N.A.,, dhe ,,Jane Sandanski,, në Tetovë, ka qenë i sulmuar fizikisht nga dy persona, prej ...

Read More »

Çegran, 16 vjeçari therr me thikë kushëririn e tij 17 vjeçar

Dje rreth orës 21.00, në fshatin Çegran të Gostivarit, ka ndodhur një zënkë, ku së pari 16-vjeçari ka sulmuar fizikisht kushëririn e tij 17-vjeçarë, në një salon për lojra argëtuese, dhe më pas nga xhepi ka nxjerur dhe e ka ...

Read More »

Aksident i rëndë në Rashçe , autobusi godet trenin

Sot në Rashçe ka ndodhur një aksident i rëndë , ku është përplasur autobusi me numër 11 me trenin , njofton derveni.info. Loading... Momentalisht rruga është e pakalueshme dhe policia është në vend ngjarje.Nuk ka informacion për ndonjë të lënduar./derveni.info

Read More »

Dramë në Çair: Vajza e re që ishte e vetme në shtëpi përjetoi tmerrin nga dy persona!

Një vajzë e re nga Çairi ka përjetuar tmerrin pasi është kërcënuar me thikë dhe është grabitur në shtëpinë e saj dje në Shkup. Loading... Sipas informatave nga Ministria e Brendshme, dje në ora 17:54 në stacionin policor Çair, 37-vjeçari ...

Read More »

Tmerr në Maqedoni: Vajza 18 vjeçare rrëmbehet nga katër persona dhe më pas përdhunohet!

Katër burra kanë rrëmbyer një vajzë 18 vjeçare të mërkurën në mbrëmje dhe e çuan në një shtëpi në fshatin Buçim, Radovish, ku edhe u përdhunua, njofton policia. Loading... Policia ka arrestuar të dyshuarin S.S. (30) nga fshati Buçim dhe ...

Read More »
Loading...