Saturday, June 15, 2024
spot_img

MAQEDONI

RAJONI

SHOW BIZ

SPORT

ZYRTARE, Stefan Jevtoski emri më i ri në Struga Trim Lum

Stefan Jeftovski është emri më i ri që i bashkohet skuadrës tonë në prag të ndeshjeve europiane që na presin për gjatë muajit korrik....
- Advertisement -spot_img

ME TE KLIKUARAT

LAJME

Rritja e çmimeve të shërbimeve katering në dhjetor

Sipas të dhënave të Zyrës së Statistikave të Shtetit, indeksi i çmimeve të shërbimeve të hotelierisë në dhjetor 2023, krahasuar me nëntorin 2023, u...

Gashi: Ky shtet do të bëhet i drejtë

“Ky shtet o do të bëhet i drejtë e pa korrupsion o do të falimentojë krejt”.  Ky ishte zotimi i kreut të Alzernativës, Afrim...

BDI përshëndet dhe mirëpret vendimin ekzekutiv të Presidentit Bajden për Marrëveshjen e Ohrit dhe të Prespës

Bashkimi Demokratik për Integrim përshëndet dhe mirëpret vendimin ekzekutiv të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden për konfirmimin e vlefshmërisë së...

Letërnjoftimet të cilave nuk u ka skaduar afati do të vazhdojnë të jenë të vlefshme edhe pas datës 12.02.2024

Ministria e Punëve të Brendshme, si ministri përgjegjëse për lëshimin e dokumenteve personale, thekson se Ligji për Letërnjoftimet nuk është ndryshuar. Për këtë, i njoftojmë...

Pse Menduh Thaçi iu bashkua Ali Ahmetit pas shumë viteve “armiqësi”

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi tha se në dy vitet e fundit kanë biseduar me Ali Ahmetin për mundësinë e koalicionit që e kanë...

OPINIONE

Izet Mexhiti: PËRGJEGJËSI DO TË KETË! Ali Ahmeti me shokë s’e kanë fare dertin e legjitimitetit, se e dijnë se që moti e kanë...

I dashur votues, Gjatë fushatës vazhdimisht kam folur për një grusht njerëz, funksionarë të përjetshëm të BDI-së, të cilët janë kapur pas funksioneve e kolltuqeve...

LAJME

ME TE LEXUARAT