Sunday, March 3, 2024
spot_img

MAQEDONI

RAJONI

SHOW BIZ

Foto: Salma Hayek seksi e zhveshur në Instagram

Aktorja seksi Salma Hayek ka publikuar foto në të cilat është pa asnjë rrobë në të. 57-vjeçarja Salma Hayek ka habitur ndjekësit e saj në...

SPORT

DEKLARATA | BEQIRI FLET PAS FITORES NDAJ MAKEDONIJA GJ.P.

Një gol i Totres nga penaltia (29’) ka mjaftuar për të mundur 1:0 Makedonija Gj.P. në duelin e parë të gjysmësezonit pranveror (xhiroja e...
- Advertisement -spot_img

ME TE KLIKUARAT

LAJME

Instituti IDEA: Varshmëria nga bixhozi problem serioz, mbi 690 milionë euro janë shpenzuar në lojëra të fatit në vitin 2022 në Maqedoninë e Veriut

nstituti për Demokraci dhe Analiza Ekonomike-IDEA në panelin e diskutimit të organizuar sot ka prezantuar hulumtimin mbi numrin dhe të hyrat e kompanive që...

Calvin Phillips do ta forcojë Barcelonën?

Mesfushori i Manchester Cityt, Calvin Phillips, mund t'i bashkohet Barcelonës para përfundimit të afatit kalimtar dimëror. Mediat me ndikim katalanas zbulojnë se anglezi është zgjedhur...

Lidhja Europiane për Ndryshim: BDI-ja, njëjtë si dikur Nikolla Gruevski, ka filluar luftë edhe me ambasadorët e BE-së

Derisa ambsadorët e BE-së flasin për integrimin europian, Bashkimi Demokratik për Integrim e rrah gjoksin duke u mburrur se ata janë faktori kryesor për...

Taravari: Kënaqësi të mirëpres sot në Aleancën për Shqiptarët, Profesorin e nderuar Mersim Maksuti

Status i Arben Taravarit:  Profesori Mersim Maksuti është ligjërues në disa universitete dhe ekspert i të Drejtës kushtetuese, hartues i shumë ligjeve dhe njohës i...

Muamed Amzaj sot u emërua koordinator i Lëvizjes Demokratike për Manastirin

Muamed Amzaj sot u emërua koordinator i Lëvizjes Demokratike për Manastirin. Emërimi i Amzajit u bë në koordinim me aktivin politik të LD-së në...

OPINIONE

       Ndryshimi duhet edhe në ekonomi

Qeveria Gruevski,u mundua që t’i favorizojë prodhimet vendore me sloganin “Bleni prodhime vendore”. Ky slogan është ndeshje e botkuptimeve socialiste me ekonominë liberale të...

LAJME

ME TE LEXUARAT