Saturday, April 20, 2024
spot_img

MAQEDONI

RAJONI

SHOW BIZ

Festë në familjen e Adelina Ismailit

Sot ka festë në shtëpinë e Pop Divës Adelina Ismaili dhe bashkëshortit të saj Val Krasniqit. Djali i tyre Uliksi, feston shtatëvjetorin e lindjes, Adelina në...

SPORT

Prag ndeshja me Makedonija GJ.P., flet kapiteni Bunjamin Shabani

Kapiteni Bunjamin Shabani ka parashikuar ndeshjen e rradhës, atë të javës së 28-të kundër Makedonija GJ.P në Shkup. Në këtë ndeshje futemi si favorit,...
- Advertisement -spot_img

ME TE KLIKUARAT

LAJME

Taravari i reagon Selës: Erdhi dita e sotme dhe i nxorri ata qartësisht zbuluar!

Dhe ata thonin se donin të dilnin vetëm. Ata thonin se nuk e shkelin kurrë fjalën dhe idealet e tyre...derisa...erdhi dita e sotme dhe...

Ali Ahmeti: Bashkimi në Frontin Europian i bën ballë Rusisë dhe i hap rrugën Europës

Në konferencë për media të mbajtur sot, lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, zyrtarizoi koalicionin e Frontit Europian me kryetarin e Lëvizjes Populli, Skender Rexhepi-Zejd. Ahmeti...

Kështu duket shtëpia e Big Brother Vip 3 (FOTO)

Sonte (e shtunë) ka nisur nata e parë e edicionit të tretë të spektaklit të shumë pritur, Big Brother VIP Albania. Spektakli ka nisur nën...

Manovra politike e dështuar: Formimi i koalicionit nuk do ta zbusë disfatën e BDI-së, thotë Mickoski

Hristijan Mickoski, kreu i opozitës VMRO-DPMNE, e cilësoi koalicionin e fundit midis BDI-së dhe disa partive politike, duke përfshirë një parti shqiptare, turke, boshnjake...

Bujar Osmani theksoi se vendi ndodhet në udhëkryq dhe ne duhet të zgjedhim midis integrimit dhe izolimit

Rrallë ndodh që të ndodhemi në udhëkryq, të zgjedhim midis vizionit të integrimit dhe izolimit, bashkëjetësës dhe urrejtjes, zhvilllimit dhe rrëshqitjes mbrapa, kjo është...

OPINIONE

Të vërtetat e Stadiumit të Tetovës. 

Shkruan: Liridon Disha  Më parë Kryetari i Komunës së Tetovës paralajmëroi ndërtimin e stadiumit siç premtoi edhe ndërtimin e qendrës së qytetit, sahatkullës, shtratin e...

LAJME

ME TE LEXUARAT