Saturday, June 15, 2024
spot_img

MAQEDONI

RAJONI

SHOW BIZ

SPORT

ZYRTARE, Stefan Jevtoski emri më i ri në Struga Trim Lum

Stefan Jeftovski është emri më i ri që i bashkohet skuadrës tonë në prag të ndeshjeve europiane që na presin për gjatë muajit korrik....
- Advertisement -spot_img

ME TE KLIKUARAT

LAJME

Lëvizja BESA: Gjinekologjia shndërrohet në kasaphanë – Përgjegjësi e jo arsyetime!

Informacionet për ndodhitë e fundit në gjinekologjinë e Shkupit, janë tepër shqetësuese, që dëshmojnë mosfunksionimin e plotë të këtij sistemi shëndetësor, por edhe rrisin...

13 rrëshqitje të dheut në rrugën Kërçovë – Ohër, Rustemi: Është rast tipik i projektit të gabuar

Drejtori i Ndërmarrjes Publike “Rrugët Shtetërore” Ejup Rustemi, sot tha se janë paraqitur 13 rrëshqitje të dheut në rrugën Kërçovë – Ohër, me çka...

VLEN: Shqiptarët nuk harrojnë gjynahet e pacientit Bujar Osmani

VLEN: Shqiptarët nuk harrojnë gjynahet e pacientit Bujar Osmani Të nderuar qytetarë, të nderuara media, Sot do të rikthehemi në vitin 2016, kur funkciononte Prokuroria Speciale...

Fronti Europian hapi shtabin në Ohër/ Sela: Do jemi fitues absolut në zonën e 5-të

Bashkimi Demokratik për Integrim në prezencë të një numri të madh të simpatizantëve dhe anëtarëve hapi shtabin zgjedhore komunal në qytetin e Ohrit.   Në hapjen...

Një klub anonim i ligës së tretë kroate shiti një futbollist për 5 milionë euro!

Futbollisti kroat Dino Klapija do të bëhet lojtar i ri i Red Bull Leipzig, ka bërë të ditur guru më i famshëm i transferimeve...

OPINIONE

Izet Mexhiti: PËRGJEGJËSI DO TË KETË! Ali Ahmeti me shokë s’e kanë fare dertin e legjitimitetit, se e dijnë se që moti e kanë...

I dashur votues, Gjatë fushatës vazhdimisht kam folur për një grusht njerëz, funksionarë të përjetshëm të BDI-së, të cilët janë kapur pas funksioneve e kolltuqeve...

LAJME

ME TE LEXUARAT